O Reverto

O nas

Czytamy za Was gwiazdki, drobne maczki i chińskie krzaczki!

Działamy na rynku finansowym od 1994 roku.

Obsługiwanych Klientów

90

Załatwionych spraw

90

Wykonanych szkoleń

90

Przeszkolonych sprzedawców

90

Wypitych kaw :)

90

Nasza misja

Czytamy za WAS gwiazdki, drobne maczki i chińskie krzaczki – ROBIMY to za CIEBIE od 20 lat! Tak, lubimy czytać OWU (ogólne warunki ubezpieczenia) i znamy je na wylot. Spotkaj się z nami, a dowiesz się, czy polisy, które posiadasz faktycznie są dla Ciebie i Twojej rodziny najlepsze?

przeczytaj więcej...

O nas

Istniejemy by wspierać tych, którzy chcą być liderami w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie. Stawiamy na indywidualne potrzeby w obszarze rozwoju osobistego i zawodowego.

przeczytaj więcej...

Kadra Reverto

Nasi eksperci działają na rynku finansowym już od 1994 roku. Znamy dobrze świat finansów, wiemy jakie błędy można popełnić i ile one kosztują, wiemy także, co zrobić, aby ich uniknąć.

przeczytaj więcej...

Specjalistka do spraw obsługi klienta. Pomaga klientom w zawiłościach polis ubezpieczeniowych, potrafi rozwiązać każdy problem z jakim przyjdzie jej się zmierzyć. W życiu prywatnym kocha podróżować. 

Joanna Morawiec
Opiekun Klienta

Pomysłodawca projektu Akademia ReVerto – charyzmatyczna wizjonerka, oddana pracy i realizacji pomysłów.
Zdobywała doświadczenie w dużych korporacjach i małych rodzinnych firmach. Od 20 lat szkoli sprzedawców, kadrę menadżerską na rynku usług finansowych, a także motywuje do działania osoby, które dopiero co stawiają pierwsze kroki w biznesie. Inspirujący mówca i trener, wyznaje zasadę: „albo wymówki, albo wyniki”.

Wiesława Pastuszek
trener sprzedaży

Pasjonat budowania relacji w komunikacji. Mistrz anegdot i opowieści. Skarbnica wiedzy na temat gotowania i samochodów. Buduje życie w organizacji jak mało kto, najlepiej ze wszystkich wie kiedy jest czas na odpowiedni dowcip i robotę, doświadczenie zawodowe potrafi przekuć w błyskawicznym tempie na wynik, no i załatwi wszystko, a najszybciej 4 dobre kółka. Smak i zapach przewspaniałych dań jego autorstwa na eventach wszyscy pamiętają do dzisiaj.

Artur Pastuszek
dyrektor regionalny

Kierownik działu ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych w firmie odpowiedzialny za obsługę klientów w tym właśnie zakresie. Na co dzień najbardziej lubi spędzać czas na wsi w gronie rodziny i przyjaciół.

 

Dariusz Kocój
specjalista ds. ubezpieczeń
komunikacyjnych i majątkowych

Młody inwestor opiekujący się klubowiczami w zawiłościach procedur. Szkoli z zakresu inwestycji.  Zawsze wytłumaczy i odpowie na pytania spokojnie i rzetelnie. Studiował medycynę na wydziale amerykańskim w Poznaniu. Agent Ubezpieczeniowy. Współpracownik domu maklerskiego Ipopema. Prywatnie uwielbia chodzić do kina.

Bartosz Żak
pełnomocnik ds. relacji
z klientami
Telefon

724600724

ul. Promienista 28, 60-288 Poznań

Zapisz się do Newslettera

FreshMail.pl